Operátor Příjmu Zakázek Pro Značkové Zákazníky – Angličtinář Archiviert

GoodWorker.EU Tschechien

Veröffentlicht: 2019-07-22 Anzeigencode: bz9oPpe Ansichten: 1437

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • příjem zakázky;
  • nastavení a realizace kompletního zpracování zakázky;
  • komunikace se zákazníkem;
  • komunikace se spolupracovníky při zpracování zakázky;
  • související úkoly v rámci obchodního oddělení.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • znalost anglického jazyka slovem i písmem;
  • znalost německého jazyka výhodou;
  • základní znalost grafických programů, především Adobe;
  • polygrafické vzdělání nebo praxe v polygrafii výhodou;
  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou;
  • znalost práce s počítačem;
  • výborné komunikační schopnosti;
  • čistý trestní rejstřík;
  • dobrý zdravotní stav;
  • spolehlivost a manuální zručnost.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá a stabilní práce;
  • místo výkonu práce ve městě Statenice;
  • systematické zaučení, možnost zvýšení kvalifikace;
  • práce na HPP (hlavního pracovního poměru - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • nástup na pozici Operátor příjmu zakázek dle dohody.

Mzda, finanční podmínky:

  • nástupní mzda: 27.000 Kč;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na stravování;
  • po odpracovaném roce - příplatek na dopravu a věrnostní přípatek.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz: PO – PÁ 6:30-17:00;

Einzelheiten

Lohn

Aus 500 EUR

Beschäftigungsverhältnis

Vollzeit

Veröffentlicht : 2019-07-22

Anzeigencode: bz9oPpe

Ansichten: 1437

Bewertung
Aufheben

Liebe Gäste und Nutzer von workmarket.eu!

Wir haben unsere kostenpflichtigen Dienste wiederhergestellt und jetzt können Sie auf der Seite "Unsere Dienste" den entsprechenden Tarifplan auswählen!

Gehen Sie zu Tarifen
Wählen Sie eine Buslinie