Skladník- manipulant. Hecht. Dlouhodobá práce ve skladě v okolí Prahy. Zajistíme pracovní vízum

Arkan s.r.o. Tschechische Republik

Veröffentlicht: 2020-12-08 Anzeigencode: PREoBxk Ansichten: 8726

offer.reply.sticky.label

Práce ve skladě s ubytováním. Mzda od 105 Kč/hod., výdělek 21 000 Kč. Pro cizince zajistíme zaměstnaneckou kartu a pracovní vízum. Možnost záloh

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici skladníka - manipulanta od 105 Kč/hod.;
  • výdělek 21 000 Kč;
  • zajišťujeme pracovní obuv (cena ± 500 Kč);
  • zajišťujeme ubytování (cena okolo 4 200 Kč);
  • možnost týdenních záloh dle dohody.

Náplň práce:

  • manipulace se zbožím;
  • balení, přebalování a expedice zboží;
  • kontrola jakosti baleného zboží.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe skladníka - manipulanta vítána;
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak, spolehlivost a manuální zručnost;
  • čistý trestní rejstřík;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • práce ve skladě v Praze;
  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • místo výkonu práce: Hecht, Strančice v okrese Praha-východ, Česko;
  • práce DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • práce s ubytováním v Praze nebo v okrese Praha-východ okrese Praha-východ
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici skladníka- manipulanta ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • PO-PÁ, 10 - 12 hod/den
  • možnost práce o víkendu.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Nadiia Tokar
  • Tel: +420 724 519 870
  • Viber: +420 724 519 870
  • E-mail: n.tokar@workintense.eu

Einzelheiten

Lohn

Aus 900 EUR

Beschäftigungsverhältnis

Vollzeit

Ausbildung

Unvollständige mittlere

Tätigkeitsbereich

Logistik, lager

Veröffentlicht : 2020-12-08

Anzeigencode: PREoBxk

Ansichten: 8726